Oddlužení fyzických osob, oddlužení manželů, oddlužení podnikatelů, oddluženi osvč.

Oddlužení

Jestliže již nezvládáte splácet své závazky, dostali jste se do finačních problémů a nevíte, jak dál, pak by mohlo být vhodným řešením oddlužení neboli osobní bankrot.

 

Snižte svůj dluh oddlužením až o 70 %

Osobní bankrot neboli oddlužení je jediným zákonným řešením, které umožňuje dlužníkovi splácet jeho závazky vůči věřitelům tak, aby se nedostal do dalších problémů. Jakmile vyhlásíte osobní bankrot, dojde ke sjednocení všech vašich závazků vůči dlužníkovi. Oddlužení vám musí povolit soud, který rovněž stanovuje konkrétní způsob oddlužení, zastavuje exekuci a vymáhání dlužných splátek. POZOR: Váš celkový dluh může být snížen až o 70 %, což Vám finanční situaci značně usnadní!

 

Výhody oddlužení

Mezi hlavní plusy oddlužení patří nejen možnost snížení celkového dluhu až o 70 %, ale také to, že budete ze zákona ochráněni před vyhrožováním nebo nátlaku a také exekucím. To znamená, že vaše závazky budou řešeny podle insolvenčního zákona. Nelze tak dát žalobu k civilnímu soudu, využít rozhodce nebo vykonat exekuci. Další výhodou oddlužení je zastavení nárustu objemu závazků. Během oddlužení můžete libovolně disponovat svým majetkem a nespornou výhodou je také možnost soudního prominutí úhrady nesplacených nebo nepřihlášených závazků, takže budete moci v klidu spát!

 

Spojte se s odborníky na oddlužení

Pokud se vás nepříjemná finanční situace týká a zvažujete osobní bankrot, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi nezávaznou schůzku, na které probereme všechny vaše otázky, možnosti a navrhneme pro vás nejoptimálnější řešení, které vás z problémů dostane. Ve spojení s našimi obchodními zástupci (zkušenými makléři) zhodnotíme vaši dluhovou situaci, připravíme odbornou analýzu týkající se oddlužení a informujeme vás podrobně o možnostech jak vyhlásit osobní bankrot. Svůj kontakt nám můžete zanechat zde.

Kalkulačka oddlužení

Oddlužení fyzických osob a firem

  • výhodné oddlužení osob a firem
  • značné snížení Vašich či firemních dluhů
Zobrazit archiv